Dvere v bráne teraz so zľavou 57%

Využite výhody, ktoré Vám ponúkajú integrované dvere bez vysokého prahu.

Pre jednoduchý prechod osôb do garáže odporúčame bránu LPU 42 s integrovanými dverami bez vysokého prahu. Takto môžete vybrať z garáže bicykle alebo záhradné náradie bez toho, aby ste museli bránu otvoriť. Prah z ušľachtilej ocele je v strede vysoký iba 10 mm a na okrajoch 5 mm. To uľahčuje prejazd a znižuje riziko zakopnutia.

Štandardná cena: 1 110,- Eur s DPH*

Akciová cena: 475,- Eur s DPH*

*Ceny sú vrátane DPH bez montáže a dopravy a neobsahujú príslušenstvo pre automatickú prevádzku integrovaných dverí.

Platnosť akcie: do 27.08.2020

Akciové domové dvere ISOPRO

Ponúkame Vám domové dvere za výhodnú cenu v prevedení bez alebo s bezpečnostnou triedou RC2.

Nové domové dvere ISOPRO a ISOPRO Secur (prevedenie v RC 2) už od 999,- Eur vrátane DPH*.

Vyberte si z mnohých motívov s presklením alebo bez presklenia v 6 farebných odtieňoch a 3 dekoroch Decograin.

*Cena je vrátane DPH bez zamerania, demontáže, dopravy a montáže.

Platnosť akcie: do 31.12.2020

Cenovo dostupnejší design prelisu L

Spoločnosť Hörmann zvýhodňuje prevedenie sekcionálnych garážových brán LPU42 s prelisom L pre koncového zákazníka o cca 10%. Zákazník tak v jednotnej cene môže slobodne voliť medzi dizajnom prelisu M a L bez toho, aby si za prelis L musel priplatiť.

Platnosť akcie: do 31.12.2020

Otvorte si Vaše dvere bezdotykovo

Ako otvoríte dvere bez toho, aby ste sa ich museli dotknúť? Odpoveď je PortaMatic!

Pomocou pohonu dverí Hörmann PortaMatic otvoríte a zatvoríte Vaše drevené a oceľové vnútorné dvere celkom jednoducho automaticky prostredníctvom ručného vysielača alebo spínača. Či máte telesné obmedzenie alebo si jednoducho želáte viac komfortu? Táto technika Vám uľahčí všedný deň. Pohon dverí PortaMatic presviedča nielen množstvom funkcií a možností nastavenia, ale aj minimálnou spotrebou energie. Okrem toho je PortaMatic až o 25 % výhodnejší ako porovnateľné pohony dverí.

Pohon PortaMatic Vám prináša okrem komfortu aj hygienické otváranie dverí najmä vo verejných budovách a tak Vás chráni pred nebezpečnými baktériami a vírusmi.

Výhody:
– bezpečná prevádzka dverí
– inovatívny rádiový systém
– jednoduchá montáž
– optické a akustické funkcie

Tento komfort Vám ponúkame za cenu 462,- Eur vrátane DPH bez montáže a dopravy.

Systémy pre kontrolu príjazdu

Spoločnosť Hörmann rozširuje svoj produktový program o systémy kontroly príjazdu. Okrem stĺpikov pre privátnu a verejnú sféru zahŕňa program aj produkty pre ochranu oblastí s vysokým stupňom zabezpečenia.

Chcete zabrániť nedovolenému vstupu na svoj súkromný pozemok alebo do priestorov svojej firmy? Alebo hľadáte bezpečné riešenie na zabezpečenie verejného priestoru alebo priestorov konania rôznych podujatí? Bez ohľadu na to, či chcete kontrolovať tok dopravy alebo zabezpečiť prejazd – systémy kontroly príjazdu Hörmann stanovujú bezpečnostné štandardy.

Bez ohľadu na to, aký je rozsah ochrany a čo sa vyžaduje: náš produktový program prináša riešenia prispôsobené vašim individuálnym potrebám z jednej ruky. Všetky naše systémy kontroly príjazdu môžete ovládať rádiovou technológiou BiSecur od spoločnosti Hörmann.

Povrchová úprava Duragrain

Konečná úprava dekoru s vysoko pevným ochranným lakom

Potlač dekoru s maximálnou odolnosťou voči poškriabaniu a UV žiareniu zaručuje trvalo atraktívny vzhľad brány. Každý z 24 dekorov je detailne verný, prirodzený a stálofarebný.

Vnútorné strany brán Duragrain sa dodávajú zásadne vo farebnom odtieni sivobiela, RAL 9002. Vďaka tomu je pri otváraní brány zvonku viditeľný úzky sivobiely pásik medzi lamelami.

Bočná zárubňa a prekladová clona sa sériovo dodávajú vo vyhotovení Woodgrain, biela RAL 9016. Voliteľne dostanete prekladové clony a clony zárubne vo farbe prispôsobenej dekoru.