Podrobné informácie nájdete v najnovšom katalógu.

Ručné vysielače BiSecur

 • Exkluzívny dizajn. Vyberte si medzi čiernym alebo bielym* vysoko lesklým povrchom so vzhľadom klavírneho laku.
 • Rádiový signál odolný voči rušeniu. So stabilným dosahom.
 • 128-bitové kódovanie. Profitujte z maximálnej bezpečnosti – ako pri online bankingu.
 • Jednoduchý prenos kódovania. Kopírujte jednoducho z ručného vysielača na ručný vysielač.
 • Odolný voči nárazom. Ručný vysielač je vďaka pevne zabudovanej anténe veľmi robustný.
 • Mimoriadne dlhá životnosť batérií. Pri normálnom používaní bežných batérií typu AAA Micro
 • Spätne kompatibilný s rádiovou frekvenciou 868 MHz. Všetky pohony Hörmann s rádiovou frekvenciou 868 MHz (rok výroby 2005 – 2011) je možné ovládať aj pomocou nových ovládacích prvkov BiSecur.

Ručné vysielače HSE 2 BS v mnohých farbách a atraktívnych dekoroch

Spoločnosť Hörmann rozširuje sortiment ručných vysielačov HSE 2 BS o ďalšie farebné odtiene. Okrem čiernej a bielej farby si môžete teraz zakúpiť ručný vysielač HSE 2 BS aj v nasledujúcich farbách: zelená, fialová, žltá, červená a oranžová.

Ani atraktívne dekory vo vzhľade dreva, kovu a karbónu nie sú v spoločnosti Hörmann žiadnym problémom. Vyberte si vysielač presne podľa Vášho želania.

Pevne nainštalované, komfortné prvky ovládania

Rádiový kódovací spínač FCT 10b s 10 funkciami, s osvetlením tlačidiel a fóliovou klávesnicou odolnou voči poveternostným vplyvom.

Rádiová čítačka odtlačkov prstov FFL 12 až na 12 individuálnych odtlačkov prstov. Naučenie odtlačkov prstov sa vykonáva komfortne priamo na čítačke prstov.

Pohodlná a bezpečná dvojsmerná rádiová technika

Dvojsmerný a mimoriadne bezpečne zakódovaný rádiový systém BiSecur je považovaný za technológiu orientujúcu sa na budúcnosť na komfortné a bezpečné ovládanie garážových brán, vjazdových brán, svetla a pod. Funkcie ovládate pomocou ručných vysielačov v exluzívnom dizajne. Mimoriadny komfort poskytuje kontrola polohy brány: po stlačení tlačidla uvidíte, či je Vaša brána otvorená alebo zatvorená.

Už nikdy viac nemusíte ísť vo vetre a v nečase pred dvere, aby ste skontrolovali, či je brána zatvorená. Po stlačení tlačidla zobrazí farba LED na ručnom vysielači HS 5 BS polohu brány. Na požiadanie sa brána zatvorí ďalším stlačením tlačidla.

Vhodné príslušenstvo v exkluzívnom dizajne

 • Ručný vysielač HS 5 BS
 • Ručný vysielač HSE 2 BS
 • Ručný vysielač HS 4 BS
 • Ručný vysielač HS 1 BS
 • Ručný vysielač HSP 4 so štyrmi funkciami, s blokovaním tlačidiel, vrátane krúžku na kľúče
 • Ručný vysielač HSZ 1 pre jednu funkciu
 • Ručný vysielač HSZ 2 pre dve funkcie
 • Ručný vysielač HSD 2-C pochrómovaný, s vysokým leskom, pre dve funkcie, s blokovaním tlačidiel, dodávané aj v hliníkovom vzhľade ako HSD 2-A

Akustický alarm

Ako voliteľný doplnok k sériovej, mechanickej poistke proti vypáčeniu Vám firma Hörmann ponúka akustický alarm. Prenikavý tón alarmu s intenzitou zvuku 110 dB(A) účinne zastraší prípadného vlamača.

Núdzový akumulátor

Pomocou núdzového napájania premostíte výpadky v sieťovom napájaní až na 18 hodín a na max. 5 cyklov brány. Núdzový akumulátor sa v normálnej prevádzke opäť samočinne nabije.

Svetelná závora

Svetelná závora EL 101 sériovo dodávaná pri pohonoch SupraMatic P, okamžite rozpozná osoby a predmety. To je bezpečnosť, ktorú vedia oceniť najmä rodiny s deťmi.

Solárny modul

Praktické doplnenie k pohonu ProMatic Akku prevezme za vás opätovné nabíjanie akumulátora. Dodanie vrátane materiálu na montáž, 10 m prípojného vedenia a regulátora nabíjania. Rozmery: 330 x 580 mm

Signálne svetlo

Signálne svetlá na vjazdovej bráne zaručujú väčšiu bezpečnosť cez deň aj v noci, pretože pohyb brány je sprevádzaný optickým signálom. Sériovo u pohonov RotaMatic SK a LineaMatic SK vrátane jednocestnej svetelnej závory.

Elektrický zámok

Otváravé brány sú pri vysokých zaťaženiach vetrom vystavené enormným silám. Dodatočný elektrický zámok účinne zabezpečí rozbehnutie. Jednokrídlové brány je možné zablokovať pri stĺpe alebo k zemi, dvojkrídlové brány iba k zemi. Pre blokovanie k zemi je potrebný nábehový uholník, ktorý sa v kombinácii s elektrickým zámkom bezpečne zablokuje.

Pre bližšie informácie si prelistujte najnovší katalóg.