Podrobné informácie nájdete v najnovšom katalógu.

Jedno meno, jeden sľub

Pravú výklopnú bránu Berry dodáva len firma Hörmann, č. 1 v Európe s 13 miliónmi predaných brán. Celkom podľa predstáv zakladateľa firmy je značka Hörmann rovnako vtedy, ako aj dnes garantom kvality. S vyzretou technikou, výberom rozmanitých motívov a komfortným, bezpečným ovládaním kladie firma Hörmann latku veľmi vysoko.

Skúsenosť prináša inováciu

S viac ako 75-ročnou výrobou brán disponuje firma Hörmann potrebným know-how na optimalizáciu produktov až do najmenších detailov. Vlastné výskumné a vývojové oddelenie pracuje na tom s veľkou ctižiadosťou: kontinuálny ďalší rozvoj pokiaľ ide o vzhľad, funkciu, životnosť a bezpečnosť je ich motiváciou. Profitujte z tohto know-how. Z inovácií, ktoré môžete dostať len vo firme Hörmann.

Individuálny komfort ovládania

Aby ste mohli Vašu automatickú výklopnú bránu kedykoľvek aj pohodlne a jednoducho obsluhovať, Hörmann Vám pre všetky montážne situácie ponúka vhodné mobilné a stabilné príslušenstvo vysokej kvality. Od ručných mikrovysielačov cez kódovacie spínače a čítačky odtlačkov prstov, až po špeciálne riešenia ako núdzový akumulátor.

Klasika s nadčasovým vzhľadom

Obľúbená výklopná brána s vodorovným alebo zvislým vedením presviedča svojím vždy aktuálnym vzhľadom. Najlepšia kvalita materiálov je zárukou dlhej životnosti a trvalej antikoróznej ochrany.

Pretože si môžete byť úplne istí

Príkladom vysokej úrovne bezpečnostného vybavenia výklopných brán Berry sú flexibilné ochranné kryty nad pákovými ramenami. Tieto kryty úplne prekrývajú nebezpečnú oblasť a zabraňujú tak riziku neúmyselného stlačenia alebo privretia. Tento vysoký bezpečnostný štandard majú len výklopné brány Hörmann.

Výklopná brána pre individualistov

Voľný výber farieb a dodatočné kompozičné prvky ako horizontálne obruby, vzor rybej kosti alebo krásne tvarované madlá umožňujú úplne individuálny dizajn brány.

Vlastný kompozičný rám

S motívom 905 vytvoríte čelo garáže presne podľa Vašich predstáv a Vášho osobného architektonického štýlu. Oceľová rámová konštrukcia pripravená pre výplň zo strany stavebníka pritom vytvára solídny technický základ, na ktorom môžete stavať. Len Váš individuálny vkus rozhoduje o druhu výplne. Garážovú bránu už nie je možné integrovať harmonickejšie do celkového, náročného
stvárnenia fasády.

Krása z prírody

Ak vzhľad Vášho domu určuje drevo, je rozhodnutie pre drevenú garážovú bránu celkom logické. Firma Hörmann ponúka sedem rôznych vzorov, usporiadaných zvislo alebo vodorovne, vo forme kosoštvorcov alebo rybej kosti.

Dizajnové drevené brány

Táto vkusná dizajnová línia motívov bola vyvinutá pre vysoké nároky. Rozmanitosť stvárnenia ponecháva kreatívny priestor pre realizáciu najosobnejších charakteristických znakov. Celé v bielej farbe zladené s exkluzívnymi prvkami z kovu a skla budú výklopné brány atraktívnou pastvou pre oči. Štýlové prostredie bude perfektné vďaka vhodným domovým dverám s rovnakým vzhľadom.

Pre bližšie informácie si prelistujte najnovší katalóg.